Rosťa Levíček

Nic není stálé, vyjma změny

Hérakleitos
řecký filozof -535 – -475 př. n. l.

Práce kouče a terapeuta je mojí již třetí profesí. Dospěl jsem k ní po 12 letech na manažerských pozicích v několika středních a velkých firmách a po dalších 10 letech práce na projektech jako senior konzultant a projektový manažer.

Hlavní motivací pro další změnu byly moje zdravotní potíže a nemoci dalších blízkých lidí. Zjistil jsem, že prací konzultanta v IT jsem si splnil svůj sen z mládí, ale že mne tato práce již nenaplňuje, ubírá mi energii, a společně s dalším stresem doma se začíná projevovat na mém zdraví. Hledání nového směru mi trvalo skoro dva roky a vyžadovalo objevit a přiznat si řadu věcí, které jsem doposud nechtěl vidět a slyšet. Od té doby jsem vyzkoušel koučink i několik terapeutických směrů, přečetl hromadu knih a absolvoval řadu seminářů.

Dnes jsem certifikovaným koučem a kvalifikovaným terapeutem a moje bohaté zkušenosti z minulých prací mi dávají hodně zkušeností pro kvalitní práci s vámi.

Zjistil jsem, že koučink tvoří výborný rámec pro hledání správného směru v životě a pro vytváření vhodných podmínek pro změny. Současně jsem ale zjistil, že sám o sobě často nestačí a je vhodné ho doplnit o další nástroje. Proto ve své praxi doplňuji koučink o vybrané terapeutické metody, zaměřené na posílení “sebe-vědomí“, uvolnění mentálních stereotypů a bloků a budování zdravých návyků.

Věřím, že lidské možnosti jsou téměř nevyčerpatelné a že při správné práci mohou lidé dosáhnout čehokoliv. Při práci plně respektuji vaši osobnost a mým jediným cílem je vaše zdraví a spokojenost.

Pro firmy nabízím také mentoring a facilitování projektových manažerů a vašich týmů, kdy se více využijí mé zkušenosti z managementu a mohu pomoci výrazně posunout kulturu a organizaci v vašich týmech.

Pokud jsem vás zaujal, neváhejte mi napsat nebo si rovnou domluvte schůzku.

Svoje služby nabízím zejména v Berouně a okolí, v Praze a na západ od Prahy 😉